Jesteś osobą dynamiczną, kreatywną, zawsze chciałeś uczyć ? Dołącz do naszego zespołu !

Kim jesteśmy?

Szkoły Muzyczne YAMAHA to międzynarodowy system nauczania, który w 44 krajach na świecie kształci ponad 1 milion uczniów! W Polsce także zyskał dużą popularność. Dzięki doskonale opracowanym materiałom dydaktycznym, kształceniu i doskonaleniu kadry nauczycielskiej sieć Szkół Muzycznych YAMAHA obejmuje obecnie ponad 120 miast w całej Polsce. Firma CENTRUM EDUKACJI z siedzibą w Rybniku prowadzi licencjonowane Szkoły Muzyczne Yamaha w Rybniku, Żorach, Pszczynie oraz Knurowie. Pełną oferta programów nauczania Szkoły Muzycznej Yamaha została zamieszczona w linku „Programy nauczania”.

Co oferujemy?

- Pracę w solidnej, renomowanej Szkole Muzycznej YAMAHA w Rybniku, Żorach, Pszczynie  oraz Knurowie.

- Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia organizowane przez  Yamaha Europa GmBh.

- Pracę na najnowszych instrumentach firmy YAMAHA.

- Pełne wsparcie metodyczne (podręczniki nauczania, Płyty CD, DVD, dyskietki itp.)

- Umowę o pracę. Dobre, terminowo wypłacane wynagrodzenie wraz ze wszystkimi świadczeniami ZUS i ubezpieczeniem.

Czego oczekujemy?

Szukamy osób dyspozycyjnnych, zaangażowanych, dla których praca jest pasją. Ludzi z talentem do przekazywania wiedzy i dysponujących odpowiednią wiedzą merytoryczną, metodyczną i predyspozycjami do wykonywania zawodu nauczyciela.

Osoby zainteresowane

prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV ze zdjęciem na adres  e-mail: sekretariat@centrum.edukacji.pl  W temacie maila prosimy dopisać „PRACA SMY”. List motywacyjny oraz CV ze zdjęciem można przesłać także listownie na adres: Centrum Edukacji, 44-200 Rybnik, ul. Św. Antoniego 10.

Na CV i LM prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.

Dziękujemy za przesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.