Szkoła Muzyki Rozrywkowej

Szkoła Muzyki Rozrywkowej

Programy PMS (Popular Music School – Szkoła Muzyki Rozrywkowej) to:

Szkoła Muzyki Rozrywkowej
  • wokal
  • keyboard
  • gitara elektryczna
  • gitara basowa
  • flet poprzeczny
  • skrzypce
  • saksofon

Programy PMS, w ramach Szkoły Muzyki Rozrywkowej, dają początkującym muzykom możliwość nauki gry lub śpiewu od podstaw, a muzykom zaawansowanym możliwość podniesienia swoich umiejętności instrumentalnych oraz wokalnych. 

Materiały dydaktyczne złożone z podręczników i akompaniamentów (playbacków) opracowanych w standardzie XG (pliki MIDI), oferują bardzo atrakcyjną i motywującą formę lekcji. Alternatywną formą dostępu do akomponiamentów są płyty CD. Obie formy pod okiem doświadczonego nauczyciela pozwalają na głębokie wniknięcie i zrozumienie treści muzycznej przez ucznia. Akompaniamenty kształcą umiejętność gry zespołowej i przyśpieszają proces nauki. Edukacja przez „mini utwory” daje poczucie sukcesu niemal od pierwszej chwili, co jest niezwykle motywujące na kolejnych etapach nauki. Poza tym, to prawdziwa satysfakcja i radość z grania tak, jakby grało się w prawdziwym zespole. Nauka odbywa się w systemie grupowym oraz indywidualnym.

Uczniowie programów PMS mają dalszą możliwość rozwijania swoich zdolności i umiejętności w zespołach muzycznych lub orkiestrach instrumentalnych.

UCZESTNICY ZAJĘĆ:

  • dzieci od 10 roku życia, młodzież i dorośli

MATERIAŁY:

  • podręczniki z CD (1-2; 1-3)
Szkoła Muzyki Rozrywkowej